• zbiornik_na_deszczówkę
  16-04-2021

  Zbiornik na deszczówkę 1000l

  Planując zakup zbiornika na deszczówkę powinniśmy pamiętać o jego wielkości i możliwości zagospodarowania w ogrodzie. Prezentowane zbiorniki mają możliwość podłączenia szeregowego.

 • wanna_wychwytowa
  14-04-2021

  Wanny ociekowe, palety wychwytowe

  Magazynowane oraz używane w procesach produkcji lub usług, substancje niebezpieczne mogą stanowić spore zagrożenie zarówno dla ludzi jak i dla środowiska.
  Niekontrolowany wyciek cieczy technicznej, przemysłowej lub innego czynnika może stanowić zagrożenie zarówno dla infrastruktury zakładu, jak i pracujących w nim ludzi. Powstałe wycieki mogą zanieczyścić grunt ale również być przyczyną wypadku w pracy.

 • skrzyniopaleta plastikowa
  07-04-2021

  Czy skrzyniopalety plastikowe są praktyczne?

  Plastikowe skrzyniopalety  zostały stworzone  aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Zapewniają uniwersalne rozwiązania do przechowywania.  Skrzyniopalety wykonane z plastiku posiadają wiele zastosowań i zalet, dlatego są coraz częściej wybierane  przez przedsiębiorców.

 • pojemnik_transportowy
  01-04-2021

  Pojemniki plastikowe, pojemniki transportowe

  Pojemniki plastikowe mają szerokie zastosowanie w branży przemysłowej, spożywczej, farmaceutycznej, ogrodniczej oraz wielu innych dziedzinach.

 • pojemnik_do_deszczówki
  24-03-2021

  Moja woda, dotacje do deszczówki

  Ruszyły kolejne nabory wniosków do drugiej odsłony programu „ Moja woda”.
  W ramach projektu gospodarstwa domowe mogą uzyskać nawet 80 procent dofinansowania. 5 tyś złotych na pokrycie kosztów instalacji wodnej zagospodarowującej deszczówkę i wody roztopowe.

 • wózek_paletowy_ z_wagą
  24-03-2021

  Wózek paletowy, paleciak z wagą

  Paleciaki ręczne to jedne z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych urządzeń w sklepach, hurtowniach oraz niewielkich magazynach.
  W paleciaku z wagą znajdujemy jeszcze jedną ważną funkcję- jaką jest ważenie zamieszczonego towaru. Wózek paletowy z wagą może znacznie ułatwić pracę dzięki tej funkcji. Ważąc przewożony towar możemy ustalić czy nośność naszego regału jest wystarczająca dla ciężaru, który chcemy ustawić na regale, lub spakowany towar nie przekracza żądanej wagi ustalonej przez spedytora.

 • Paleta_euro
  18-03-2021

  Paleta Euro 1200x800

  Paleta Euro 1200x800 antypoślizgowa z tworzywa sztucznego ze wzmocnieniami metalowymi z bardzo dobrej jakości polietylenu odpornego na mróz oraz chemikalia. Paleta przeznaczona jest do zastosowania w branży chemicznej, farmaceutycznej oraz spożywczej.

 • Palety_plastikowe
  15-03-2021

  Zalety palet plastikowych

  Zakup palet plastikowych  standardowo kojarzy się z wysoką ceną, czyli kosztowną inwestycją. Jednak analizując wiele czynników można stwierdzić, że nie do końca tak jest.

  Warto wziąć pod uwagę kilka argumentów, bardzo często pomijanych podczas analizy kosztów, a które stawiają paletę plastikową w znacznie lepszym świetle.
  Kontrola wydatków podczas eksploatacji  ukazuje ,że koszt eksploatacji palet drewnianych po roku zrównuje  się z ceną zakupu palet plastikowych.

 • palety_metalowe
  08-03-2021

  Palety aluminiowe, metalowe

  Palety to obowiązkowe wyposażenie niemalże każdego magazynu. Pozwalają na wygodny transport oraz magazynowanie towarów o niestabilnej konstrukcji oraz znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle.
  Palety metalowe i stalowe to kolejny rodzaj palet zaraz po paletach plastikowych i drewnianych.

 • zestaw_moja_woda
  05-03-2021

  Zbiorniki na deszczówkę

  Zbieranie wody deszczowej to nie tylko nowa, ekologiczna moda, ale także sposób na zmniejszenie rachunków. Duży zbiornik na wodę może być bardzo pomocny podczas podlewania ogrodu czy nawet spłukiwania toalety. Poniesiony koszt zakupu i instalacji zbiornika może zwrócić się jeszcze tego samego roku. Na rynku dostępnych jest wiele zbiorników do deszczówki, zarówno tych naziemnych, jak i tych podziemnych.