Podnośniki i wciągarki

Wciągnik łańcuchowy może okazać się niezbędny w przedsiębiorstwach transportowych, produkcyjnych, na stoczniach i magazynach. Podnośnik łańcuchowy umożliwia podnoszenie ciężkich ładunków. Wysoka jakość wykonania sprawia, że wciągniki łańcuchowe PALETEO działają bez zarzutu nawet w trudnych warunkach. Odpowiednie zabezpieczenie przed korozją sprawia, że podnośniki łańcuchowe sprawdzą się przez lata. Obsługa wciągnika łańcuchowego jest bardzo prosta, nawet dla początkujących użytkowników.

Wciągarka łańcuchowa

Wciągarka łańcuchowa

1 550,00
1 349,00 zł netto
(1 659,27 zł z VAT)

  • -13%

Wciągnik łańcuchowy

Zarówno wciągnik łańcuchowy ręczny, jak i wciągnik łańcuchowy elektryczny jest prosty w obsłudze. W wciągnikach łańcuchowych elektrycznych jest opcja wybrania prędkości pracy urządzenia. Wciągniki łańcuchowe ręczne i wciągniki łańcuchowe elektryczne przystosowane są do pracy w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Nasze wciągniki spisują się w wielu obiektach. Umożliwiają przenoszenie ładunków oraz zwiększenie wydajności podczas prac montażowych.
Podnośniki i wyciągarki są niezbędne w przemyśle budowlanym i motoryzacyjnym oraz wszędzie, gdzie potrzebne jest przemieszczanie lub podnoszenie dużych ciężarów. Wyciągarka łańcuchowa służy do wciągania ładunku w osi pionowej na duże wysokości. Wyciągarka jest urządzeniem służącym do podnoszenia ciężkich przedmiotów do 1000 kg. Wyciągarka łańcuchowa przeznaczona do intensywnej eksploatacji w warunkach przemysłowych a także w warsztatach mechanicznych i serwisach . Nieoceniona w pracach transportowych. Przydatna do precyzyjnego podnoszenia ładunków i przemieszczania w płaszczyźnie poziomej. Podnośniki są niezbędne w warsztatach samochodowych i stacjach obsługi pojazdów.