Skrzyniopalety plastikowe SPK pomagają w zbiorach, transporcie i przechowywaniu owoców, warzyw oraz innej żywności.

Data dodania: 10-06-2021

Co wspólnego mają ze sobą ogrodnicy, rolnicy i przemysłowcy? Potrzebują narzędzi do dobrego wykorzystania przestrzeni w transporcie i magazynowaniu płodów rolnych, ogrodniczych oraz innego rodzaju żywności.

Z pomocą przychodzą skrzyniopalety plastikowe SPK do transportu i przechowywania żywności. Posiadają one atest do bezpośredniego kontaktu za żywnością. Nie wymagają zabiegów sanitarnych, koniecznych w przypadku używania skrzyniopalet drewnianych. Trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne przewyższają skrzyniopalety drewniane.


Dostępne są w dwóch wariantach, pełne oraz ażurowe do  towarów, które podczas magazynowania muszą być dobrze wentylowane, na przykład do owoców i warzyw. Idealnie nadają się tu wersje otwarte ze szczelinami wentylacyjnymi.

W skrzynioplaetach pełnych istnieje możliwość zamontowania zaworu spustowego do odprowadzania cieczy.

Jeśli zawartość skrzyniopalet powinna być chroniona przed uszkodzeniami i czynnikami atmosferycznymi, oferujemy pokrywy PK1 dedykowane do tych modeli.


Wszystkie modele opisanych skrzyniopalet dostępne są w naszym sklepie internetowym zakładce : skrzyniopalety

Galeria

Pozostałe wpisy na blogu

 • 16-06-2021

  Rusza nabór wniosków w programie "Mój Deszcz". Do 4 tys. zł dofinansowania za łapanie deszczówki w mieście Gliwice.

  "Mój deszcz" to najnowszy program, w którym Gliwiczanie mogą otrzymać nawet 4 tys. zł dopłaty na wykonanie zbiorników na deszczówkę.
  Na stronie internetowej, miasto Gliwice uzasadnia, że łapanie deszczówki to szereg korzyści.

 • 14-06-2021

  Zbiornik na deszczówkę 1000l

  W trakcie 5-minutowego deszczu z dachu o powierzchni około 100 m2 jesteśmy w stanie zebrać ponad 70 litrów wody opadowej. Porównując ilość litrów — na umycie samochodu zużywamy jej około 50 litrów. Dlatego gromadzenie deszczówki staje bardzo istotna. Coraz częściej odczuwamy efekty suszy, która dotyka większą część kraju. Gromadzenie wody opadowej może pomóc w utrzymaniu jej na własnym terenie, co korzystnie może wpłynąć na roślinność, a także zaoszczędzić zużycie kosztownej wody wodociągowej.

 • 11-06-2021

  Własne logo na palecie

  Coraz więcej firm decyduje się na oznakowanie palet własnym znakiem graficznym.