Wanna wychwytowa

Data dodania: 08-06-2021

Substancje niebezpieczne znajdujące się w różnego rodzaju magazynach mogą stanowić duże zagrożenie dla ludzi, ale także dla środowiska. Niekontrolowany wyciek różnych substancji zawsze będzie negatywnie odebrany, dlatego dużą pomocą będzie wanna wychwytowa. Jej budowa i spełniana funkcja może ochronić nie tylko nas, ale i podłogę czy środowisko.

Wanna wychwytowa WWB1 posiada antypoślizgową kratownicę, dzięki której stawiana beczka, czy pojemnik z płynem nie dosięga dna wanny. Kratownica jest łatwa w czyszczeniu, a materiał, z którego została wyprodukowana, jest odporny na rozpuszczalniki, kwasy żrące, zasady, natomiast sama wanna została wyprodukowana z trwałego polietylenu.
Główną funkcją wanny będzie zapobieganie rozlewaniu płynów. Najczęściej wykorzystywana do składowania pojemników z olejami, chemikaliami, wychwytywania wycieków oraz w miejscu dozowania płynów, może także służyć do przechowywania lub przemieszczania kanistrów, pojemników czy beczek z substancjami płynnymi oraz płynami niebezpiecznymi.

Do transportowania wanny może okazać się pomocny specjalny wózek, który został wyposażony w jedną burtę ułatwiającą manewrowanie. Wózek został wykonany z metalu i posiada gumowe koła, a metalowy ogranicznik zapobiega zsuwaniu się wanny ociekowej w trakcie transportu.
Dzięki wannie wychwytowej ciecze nie stanowią zagrożenia i mogą być bezpiecznie zutylizowane. Dlatego warto zainwestować w dobrze dobraną wannę w celu uniknięcia problemu.
Zobacz produkt: Wanna wychwytowa
Galeria
 wanna_wychwytowa wanna_ociekowa podłoga_robocza

Pozostałe wpisy na blogu

 • rusztowanie_aluminiowe
  24-06-2022

  Rusztowanie aluminiowe

  Rusztowanie aluminiowe ma mnóstwo zalet ułatwiających codzienną pracę.
   

 • drabina-przegubowa
  22-06-2022

  Drabina przegubowa to profesjonalne rozwiązanie dla wielu branż

  Drabina przegubowa to drabina, którą łamie się w przegubach, aby uzyskać potrzebną konfigurację. 
   

 • podgrzewacze-do-beczek
  08-06-2022

  Podgrzewacze do beczek i ogrzewacze do zbiorników IBC

  Podgrzewacze do beczek i ogrzewacze do zbiorników IBC wykorzystywane są do utrzymania odpowiedniej temperatury w zbiornikach.