Wanna wychwytowa

Data dodania: 08-06-2021

Substancje niebezpieczne znajdujące się w różnego rodzaju magazynach mogą stanowić duże zagrożenie dla ludzi, ale także dla środowiska. Niekontrolowany wyciek różnych substancji zawsze będzie negatywnie odebrany, dlatego dużą pomocą będzie wanna wychwytowa. Jej budowa i spełniana funkcja może ochronić nie tylko nas, ale i podłogę czy środowisko.

Wanna wychwytowa WWB1 posiada antypoślizgową kratownicę, dzięki której stawiana beczka, czy pojemnik z płynem nie dosięga dna wanny. Kratownica jest łatwa w czyszczeniu, a materiał, z którego została wyprodukowana, jest odporny na rozpuszczalniki, kwasy żrące, zasady, natomiast sama wanna została wyprodukowana z trwałego polietylenu.
Główną funkcją wanny będzie zapobieganie rozlewaniu płynów. Najczęściej wykorzystywana do składowania pojemników z olejami, chemikaliami, wychwytywania wycieków oraz w miejscu dozowania płynów, może także służyć do przechowywania lub przemieszczania kanistrów, pojemników czy beczek z substancjami płynnymi oraz płynami niebezpiecznymi.

Do transportowania wanny może okazać się pomocny specjalny wózek, który został wyposażony w jedną burtę ułatwiającą manewrowanie. Wózek został wykonany z metalu i posiada gumowe koła, a metalowy ogranicznik zapobiega zsuwaniu się wanny ociekowej w trakcie transportu.
Dzięki wannie wychwytowej ciecze nie stanowią zagrożenia i mogą być bezpiecznie zutylizowane. Dlatego warto zainwestować w dobrze dobraną wannę w celu uniknięcia problemu.
Zobacz produkt: Wanna wychwytowa
Galeria
 wanna_wychwytowa wanna_ociekowa podłoga_robocza

Pozostałe wpisy na blogu

 • kontener_samowyładowczy
  12-05-2022

  Kontenery samowyładowcze

  Kontenery samowyładowcze do szybkiego i wygodnego transportu i magazynowania. 
   

 • nadstawka_paletowa
  09-05-2022

  Nadstawka na paletę - jaką wybrać?

  Nadstawki zwiększają funkcjonalność palet. Tworzą z nich skrzynie, które ułatwiają przechowywanie i transport.

 • waga_paletowa
  04-05-2022

  Warunki użytkowania i prawidłowe ustawienie wagi paletowej

  Waga paletowa składa się z pomostu wagowego malowanego proszkowo oraz miernika.