Nadstawki paletowe

Data dodania: 06-05-2021

Nadstawy paletowe to najprostszy sposób na mocne zabezpieczenie towaru w transporcie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Jest to jedno z bezpieczniejszych rozwiązań. Nadstawka utrzymuje towar w jednej pozycji, jest to możliwe dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału, łatwego w utrzymaniu w czystości i higienie. 

Nadstawka paletowa jest kompatybilna z paletą o tym samym rozmiarze. Nie przesuwa się na niej i jest prosta w montażu, wystarczy nałożyć ją na paletę o tej samej wielkości. Została wykonana z trwałego i solidnego materiału, HDPE lub Kopolimeru. Dzięki temu nadstawka paletowa nie zostanie zniszczona przez insekty, a także będzie łatwa w dezynfekcji i czyszczeniu.

Użycie nadstawek paletowych powoduje, że towar pozostaje stabilny podczas transportu.  Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, na nadstawkę można położyć specjalną pokrywę, która dodatkowo zabezpieczy przed przemieszczaniem się towaru. Nadstawki paletowe posiadają różne rozmiary i są składane, dzięki czemu możemy zminimalizować koszty składowania lub transportu powrotnego bez załadunku. Nadstawki paletowe plastikowe stanowią łatwy sposób na to, by zmienić każdą paletę w bezpieczną i stabilną skrzynię. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nadstawy o wymiarach 80x60 cm, 120x80.

Dzięki samodzielnemu montażowi nadstaw można w łatwy sposób zbudować żądaną wysokość skrzyni, natomiast samo składanie nie przynosi najmniejszych problemów.
Zawiasy i łączenia zostały skonstruowane tak, by maksymalnie  ograniczyć czas potrzebny na zabezpieczenie towaru przed wysyłką.

Potrzebujesz dobrych jakościowo burt paletowych? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dostosowaną ofertę.
Zobacz produkt: nadstawka paletowa
Galeria
 nadstawy_paletowe nadstawka_paletowa burta nadstawy_paletowe

Pozostałe wpisy na blogu

 • rusztowanie_aluminiowe
  24-06-2022

  Rusztowanie aluminiowe

  Rusztowanie aluminiowe ma mnóstwo zalet ułatwiających codzienną pracę.
   

 • drabina-przegubowa
  22-06-2022

  Drabina przegubowa to profesjonalne rozwiązanie dla wielu branż

  Drabina przegubowa to drabina, którą łamie się w przegubach, aby uzyskać potrzebną konfigurację. 
   

 • podgrzewacze-do-beczek
  08-06-2022

  Podgrzewacze do beczek i ogrzewacze do zbiorników IBC

  Podgrzewacze do beczek i ogrzewacze do zbiorników IBC wykorzystywane są do utrzymania odpowiedniej temperatury w zbiornikach.