szafka metalowa, szafka bhp, szafki pracownicze

Szafki BHP to uniwersalne rozwiązanie nie tylko na warsztatach

Opublikowano dnia: 18-11-2022

Szafki BHP są niezbędnym elementem w wielu miejscach pracy. Przede wszystkim zapewniają pracownikom miejsce do przechowywania rzeczy osobistych. Jednak to właśnie szafki BHP pozwalają na zachowanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy, w warsztacie, magazynie, hali produkcyjnej itp. Sprawdzą się także w zabezpieczeniu i ochronie ważnych dokumentów.
 
W jakich przedsiębiorstwach muszą znaleźć się takie szafki metalowe
Zgodnie z przepisami pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczną przestrzeń do przechowywania mienia, dlatego szafki BHP są używane w wielu zakładach pracy. Poza tym potrzebne są wszędzie tam, gdzie używana jest odzież robocza. W zakładach, w których pracownik zmienia odzież, powinny być wydzielone szatnie. Znajdują się w nich szafki pracownicze. Przechowuje się tu garderobę prywatną, wartościowe rzeczy, obuwie, a także odzież roboczą, rzeczy osobiste, czasem także narzędzia. Warto wiedzieć, że szafy metalowe, szafki BHP znajdują zastosowanie również poza zakładami produkcyjnymi czy warsztatami. Ich funkcjonalność i trwałość sprawia, że sprawdzają się także w szatniach obiektów sportowych, rekreacyjnych, basenów. Służą też jako szafki odzieżowe w placówkach medycznych, edukacyjnych, w pomieszczeniach socjalnych biurowców, obiektów handlowych, a nawet urzędów.

Szafki metalowe znajdziesz tu:
meble warsztatowe
Galeria
 szafka_bhp

Pozostałe wpisy

 • magazyn_otwarty_magazyn_półotwarty
  02-12-2022

  Magazyn otwarty czy półotwarty – wady i zalety

  Magazyn niekoniecznie musi mieć formę zamkniętą. W poniższym tekście omówimy różnice między magazynem otwartym i półotwartym.

 • wózek-ze-stali-nierdzewnej
  24-11-2022

  Jak polerować i czym czyścić stal nierdzewną?

  Stal nierdzewna jest coraz częściej wykorzystywana do produkcji narzędzi czy innego wyposażenia warsztatów i magazynów. Z poniższego artykułu dowiesz się w jaki sposób czyścić i polerować stal nierdzewną, aby cieszyć się zadbanymi powierzchniami i narzędziami. 

 • wózek-do-farszu
  09-11-2022

  Wózek do farszu ze stali nierdzewnej

  Wózek do farszu to niezbędny produkt dla przemysłu mięsnego. Dowiedz się więcej na jego temat.