wóżek do farszu, cymber

Wózek do farszu ze stali nierdzewnej

Opublikowano dnia: 09-11-2022

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o wózek do farszu, inna funkcjonująca nazwa to cymber. Oferowany przez nas cymber wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby produkt spełniał oczekiwania naszych Klientów. Dlaczego nasz wózek do farszu jest taki dobry? Do produkcji użyliśmy stali nierdzewnej 1.4301 o grubości. Natomiast dno wózka do farszu zostało wzmocnione blachą 5 mm. Połączenia wózka do farszu są spawane oraz gładko szlifowane. Obrzeże cymbra jest zaokrąglone, szczelnie zgrzane. Wózek do farszu prowadzi się płynnie – wyposażony jest w cztery koła i ergonomiczny uchwyt. Istnieje możliwość wykonania wózka do farszu w wersji perforowanej. 

Sprawdź:
cymber 200 litrów
Galeria
 wózek-do-farszu

Pozostałe wpisy

 • magazyn_otwarty_magazyn_półotwarty
  02-12-2022

  Magazyn otwarty czy półotwarty – wady i zalety

  Magazyn niekoniecznie musi mieć formę zamkniętą. W poniższym tekście omówimy różnice między magazynem otwartym i półotwartym.

 • wózek-ze-stali-nierdzewnej
  24-11-2022

  Jak polerować i czym czyścić stal nierdzewną?

  Stal nierdzewna jest coraz częściej wykorzystywana do produkcji narzędzi czy innego wyposażenia warsztatów i magazynów. Z poniższego artykułu dowiesz się w jaki sposób czyścić i polerować stal nierdzewną, aby cieszyć się zadbanymi powierzchniami i narzędziami. 

 • szafka_bhp
  18-11-2022

  Szafki BHP to uniwersalne rozwiązanie nie tylko na warsztatach

  Czym są szafki BHP i gdzie można je wykorzystać? Dowiesz się więcej.