Palety wychwytowe

Data dodania: 08-02-2021

 

Palety wychwytowe i wanny ociekowe oraz podłogi robocze  służą do bezpiecznego  składowania oleju, cieczy przemysłowych, niebezpiecznych chemikaliów  w  beczkach, kontenerach, pojemnikach czy zbiornikach IBC.  Oferowane przez nas palety wychwytowe  są wykonane z nowoczesnych tworzyw, odpornych na oddziaływanie substancji chemicznych.

Podczas wyboru idealnego produktu należy zwrócić uwagę na pojemność wychwytu, jaki może pomieścić paleta czy wanna. Warto zwrócić uwagę aby pojemność była adekwatna do pojemności przechowywanego produktu w beczkach celem uniknięcia kłopotu wypłynięcia płynu z wanny.

Palety wychwytowe są zdecydowanie głębsze od podłóg roboczych przez co mają większą pojemność wychwytującą. Decydując się na podłogi robocze mamy do czynienia z ich mniejszą objętością wychwytu, jednak ich budowa pozwala na możliwość łączenia ze sobą w większe powierzchnie robocze a także zastosowanie do nich specjalnych ramp najazdowych umożliwiających wjazd wózkiem widłowym.

Dla kogo wanny lub palety wychwytujące?

 • Mechanika samochodowa
 • Gospodarstwa rolne
 • Fabryka
 • Statki
 • Magazyny z olejami

Produkty wychwytowe pozwalają na zaoszczędzenie pieniędzy związanych z ewentualnym niekontrolowanym  wyciekiem i usuwaniem ich skutków, dlatego warto w nie zainwestować. i zabezpieczyć się przyszłość.
Zobacz produkty : wanny wychwytowe

Galeria

Pozostałe wpisy na blogu

 • 16-04-2021

  Zbiornik na deszczówkę 1000l

  Planując zakup zbiornika na deszczówkę powinniśmy pamiętać o jego wielkości i możliwości zagospodarowania w ogrodzie. Prezentowane zbiorniki mają możliwość podłączenia szeregowego.

 • 14-04-2021

  Wanny ociekowe, palety wychwytowe

  Magazynowane oraz używane w procesach produkcji lub usług, substancje niebezpieczne mogą stanowić spore zagrożenie zarówno dla ludzi jak i dla środowiska.
  Niekontrolowany wyciek cieczy technicznej, przemysłowej lub innego czynnika może stanowić zagrożenie zarówno dla infrastruktury zakładu, jak i pracujących w nim ludzi. Powstałe wycieki mogą zanieczyścić grunt ale również być przyczyną wypadku w pracy.

 • 07-04-2021

  Czy skrzyniopalety plastikowe są praktyczne?

  Plastikowe skrzyniopalety  zostały stworzone  aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń. Zapewniają uniwersalne rozwiązania do przechowywania.  Skrzyniopalety wykonane z plastiku posiadają wiele zastosowań i zalet, dlatego są coraz częściej wybierane  przez przedsiębiorców.