palety plastikowe, plastikowe skrzyniopalety, pojemniki plastikowe, wózki transportowe, wyposażenie magazynu

Wyposażenie z tworzyw sztucznych, idealne rozwiązanie dla Twojej firmy

Data dodania: 18-01-2022

Duże i małe firmy coraz chętniej wybierają plastikowe palety, pojemniki lub skrzyniopalety. Na takie rozwiązania stawia między innymi przemysł farmaceutyczny, motoryzacyjny, papierniczy, spożywczy i wiele innych.
 
Palety plastikowe cechują się niską wagą. W zależności od modelu mogą być dwukrotnie lżejsze od palet drewnianych o tych samych wymiarach. Bezpieczeństwo pracy zwiększa brak wystających gwoździ oraz drzazg. Poza tym posłużą przez dłuższy czas, ponieważ są trwalsze. Pozwala to zredukować koszty. Dodatkowo palety plastikowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. 

Pojemniki plastikowe PALETEO wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Pojemniki z plastiku znajdą wielorakie zastosowanie w każdej branży. Idealne do przechowywania i transportu towarów. W naszym sklepie dostępne są pojemniki plastikowe różnego typu, pełne, zamknięte lub otwarte oraz szeroki zakres akcesoriów. Umożliwia to konfigurację w zależności od potrzeb. 

Skrzyniopalety plastikowe nadają się idealnie do magazynowania i transportu owoców, warzyw i innych produktów spożywczych, ale nie tylko. Sklep PALETEO zapewnia szeroki wybór rozmiarów i wersji. Skrzyniopalety są dostępne w wersji ażurowej i pełnej. W obu wersjach istnieje możliwość zakupu skrzyniopalety ze stopami lub płozami w podstawie. 

Każdy magazyn, warsztat, czy zakład przemysłowy potrzebuje wózków transportowych lub paletowych. W PALETEO masz ich duży wybór. Możesz wybrać ten najlepszy dla Ciebie.

Sprawdź nasze produkty:
Galeria
 skrzynioplalety_plastikowe

Pozostałe wpisy na blogu

 • kontener_samowyładowczy
  12-05-2022

  Kontenery samowyładowcze

  Kontenery samowyładowcze do szybkiego i wygodnego transportu i magazynowania. 
   

 • nadstawka_paletowa
  09-05-2022

  Nadstawka na paletę - jaką wybrać?

  Nadstawki zwiększają funkcjonalność palet. Tworzą z nich skrzynie, które ułatwiają przechowywanie i transport.

 • waga_paletowa
  04-05-2022

  Warunki użytkowania i prawidłowe ustawienie wagi paletowej

  Waga paletowa składa się z pomostu wagowego malowanego proszkowo oraz miernika.