Pojemniki do przechowywania oraz transportowania mięsa

Higieniczne przechowywanie mięsa w pojemnikach EURO. Pojemniki do przechowywania oraz transportowania mięsa zostały opracowane specjalnie z myślą do zastosowania w przemyśle mięsnym i spełniają ścisłe wymogi higieniczne. Skrzynka Euro odprowadza wodę z krawędzi na zewnątrz co zapewnia optymalne warunki magazynowania i transportu mięsa. Pojemniki plastikowe na mięso polecane również do zautomatyzowanych procesów logistycznych. Gładka powierzchnia wewnętrzna jest łatwa w czyszczeniu. Pojemniki plastikowe do mięsa są przystosowane do mycia w zmywarce.

  • Średnia ocena:
  • 4.95 / 5

skrzynka-plastikowa

SKRZYNKA PLASTIKOWA 59x39,5 | NIEBIESKA | SPJ1

17,30
16,90 zł netto
(20,79 zł z VAT)
Najniższa cena z 30 dni: 21,28 zł

  • Ocena:
  • NOWOŚĆ!
  • -2%
skrzyniopaleta_metalowa

SKRZYNIOPALETA METALOWA 620l | SMB620

5 650,00 zł netto (6 949,50 zł z VAT)

Skrzynki i pojemniki na mięso 

Skrzynki na mięso to higieniczne przechowywanie i transportowanie mięsa. Zostały one opracowane do zastosowania w przemyśle mięsnym i by spełniały bardzo rygorystyczne wymogi. Konstrukcja skrzynki na mięso odprowadza wodę z krawędzi na zewnątrz co zapewnia optymalne warunki do magazynowania oraz transportu. Pojemniki do przechowywania mięsa są higieniczne dzięki gładkim oraz łatwym do mycia powierzchniom, dodatkowo pojemniki na mięso są przystosowane do automatycznych myjek. Pojemniki na mięso są wykonane z oryginalnego tworzywa i posiadają certyfikację do konaku z żywnością. Istnieje możliwość dokupienia dedykowanej pokrywy dla danego pojemnika na mięso.

Skrzynki na mięso 

Skrzynki na mięso PALETEO wykonane są z tworzywa, które łatwo umyć, czy zdezynfekować. Eliminuje ryzyko rozwoju pleśni oraz zagrzybienia skrzynek na mięso. Cechuje się ono również wysoką odpornością na temperaturę, dlatego pojemniki plastikowe do mięsa można przechowywać w każdych warunkach. Pojemniki do przechowywania mięsa są mocne, a jednocześnie lekkie. Dzięki otworom po bokach skrzynki na mięso zapewniają wentylację produktów. Konstrukcja pojemników plastikowych na mięso pozwala na ich sztaplowanie. Pojemniki plastikowe do mięsa mają ergonomiczne uchwyty do ich przenoszenia. W PALETEO znajdziesz pojemniki plastikowe na mięso w każdym wymiarze.