paleteo

(+48) 61 307 10 27 info@paleteo.pl

Palety na PALETEO.pl !

Witamy w serwisie Paleteo.pl Zapewniamy szeroki wybór palet - palety plastikowe, skrzyniopalety, pokrywy plastikowe, palety aluminiowe, palety styropianowe, palety używane. Gwarantujemy atrakcyjne ceny palet i szybką dostawę !

Zaufali nam :

adidas mondi
Aktualności
Skrzyniopalety plastikowe SPK pomagają w zbiorach, transporcie i przechowywaniu owoców, warzyw oraz innej żywności.

Co wspólnego mają ze sobą ogrodnicy, rolnicy i przemysłowcy? Potrzebują narzędzi do dobrego wykorzystania przestrzeni w transporcie i magazynowaniu płodów rolnych, ogrodniczych oraz innego rodzaju żywności.

Z pomocą przychodzą skrzyniopalety plastikowe SPK do transportu i przechowywania żywności. Posiadają one atest do bezpośredniego kontaktu za żywnością. Nie wymagają zabiegów sanitarnych, koniecznych w przypadku używania skrzyniopalet drewnianych. Trwałością i odpornością na czynniki atmosferyczne przewyższają skrzyniopalety drewniane.


Dostępne są w dwóch wariantach, pełne oraz ażurowe do  towarów, które podczas magazynowania muszą być dobrze wentylowane, na przykład do owoców i warzyw. Idealnie nadają się tu wersje otwarte ze szczelinami wentylacyjnymi.

W skrzynioplaetach pełnych istnieje możliwość zamontowania zaworu spustowego do odprowadzania cieczy.

Jeśli zawartość skrzyniopalet powinna być chroniona przed uszkodzeniami i czynnikami atmosferycznymi, oferujemy pokrywy PK1 dedykowane do tych modeli.


Wszystkie rodzaje opisanych skrzyniopalet dostępne są w naszym sklepie internetowym za kłądce : skrzyniopalety

skrzyniopaleta-plastikowa
Wiadomość z dnia: 24-07-2018