zbiornik przemysłowy, zbiornik z tworzywa

Cechy zbiorników przemysłowych

Data dodania: 10-08-2022

Zbiornik z tworzywa jest bezpieczny w użytkowaniu oraz jest bardzo wytrzymały na wiele czynników zewnętrznych. Zbiornik przemysłowy z naszej oferty  wyprodukowany jest z surowca, który jest bezpieczny fizjologicznie. W związku z tym produkt nie wpływa na zdrowie człowieka oraz nie jest szkodliwy dla środowiska naturalnego. Zbiorniki przemysłowe ze względu na tę właściwość często wybierane są także do przemysłu kosmetycznego lub spożywczego. 
Zbiorniki przemysłowe dedykowane są do cieczy oraz substancji o konsystencji pasty. W zbiornikach przemysłowych można między innymi magazynować: lakiery, ługi, AdBlue, oleje opałowe oraz nawozy płynne, ścieki i wiele innych. Zbiorniki przemysłowe PALETEO posiadają certyfikat DIN EN ISO 9001. 

Zbiorniki przemysłowe są odporne na wstrząsy i uderzenia. Poza wytrzymałością mechaniczną są odporne na substancje chemiczne oraz są bardzo higieniczne. Zbiornik z tworzywa łatwo jest utrzymać w czystości, ponieważ ma gładkie ścianki. Oferujemy zbiornik przemysłowy w kolorze czarnym, bądź naturalnym. Każdy model ma ocynkowane opaski stalowe. W związku z tym zbiornik przemysłowy nie rozszerza się pod wpływem magazynowanej substancji. W ofercie naszego sklepu PALETEO znajdziesz zbiorniki przemysłowe o różnej objętości. Kupując zbiornik przemysłowy należy pamiętać, że należy umieścić go na wannie wychwytowej. Poza tym warto zastanowić się także nad zakupem sorbentów.
 
Zbiorniki przemysłowe znajdziesz tu:
Galeria
 zbiornik_przemysłowy

Pozostałe wpisy na blogu

 • sorbenty
  28-09-2022

  Sorbenty – podział ze względu na kolor i kształt

  Sorbenty występują w kilku kolorach oraz kształtach. W tym artykule podpowiemy jaki sorbent wybrać.

 • wózek-magazynowy
  20-09-2022

  Rodzaje i zastosowanie wózków magazynowych

  Wózki magazynowe są niezbędne podczas takich czynności jak kompletowanie i układanie towarów w magazynach. Na co zwrócić uwagę decydując się na ich zakup?
   

 • kratka-trawnikowa
  13-09-2022

  Samodzielny montaż kratek trawnikowych

  Nawierzchnia z kratek trawnikowych sprawdza się w przydomowych wjazdach na posesję oraz aby stworzyć ścieżki w ogrodzie.