Drabina, drabina przegubowa

Drabina przegubowa to profesjonalne rozwiązanie dla wielu branż

Data dodania: 22-06-2022

W ofercie naszego sklepu PALETEO mamy drabiny przegubowe z trzema przegubami, co daje wiele możliwości rozłożenia drabiny. Prace, gdzie nieodłącznymi elementami są pośpiech, częsty transport oraz rozmaitość wykonywanych prac, wymagają profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości. Z wszelkimi trudnościami świetnie poradzi sobie właśnie drabina przegubowa.  
 
Zalety drabiny przegubowej
 
Pierwszą ogromną zaletą drabiny przegubowej jest możliwość szybkiego i łatwego transportu, ponieważ składa się ją, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca. Co więcej, drabina przegubowa jest lekka – wykonana z aluminium. Drabina przegubowa to w rzeczywistości co najmniej trzy drabiny w jednej. Dzięki trzem przegubom z drabiny przegubowej możemy zbudować: drabinę przystawną, drabinę wolnostojącą oraz podest roboczy. Ta ostatnia opcja bywa przydatna w przypadku prac wymagających nieustannego a nieznacznego przemieszczania się wzdłuż np. malowanej ściany. Taki podest roboczy może służyć także jako prowizoryczny stół warsztatowy. Drabina przegubowa ma automatyczne blokady, które gwarantują bezpieczeństwo i stabilność. Dodatkowym gwarantem są stabilizatory umieszczone po obu stronach drabiny przegubowej. Drabiny przegubowe PALETEO dodatkowo mają ryflowane szczeble. Szczeble drabiny przegubowej są tłoczone. 
 
Drabiny przegubowe znajdziesz tu: 
drabiny
 
Galeria
 drabina-przegubowa

Pozostałe wpisy na blogu

 • rusztowanie_aluminiowe
  24-06-2022

  Rusztowanie aluminiowe

  Rusztowanie aluminiowe ma mnóstwo zalet ułatwiających codzienną pracę.
   

 • podgrzewacze-do-beczek
  08-06-2022

  Podgrzewacze do beczek i ogrzewacze do zbiorników IBC

  Podgrzewacze do beczek i ogrzewacze do zbiorników IBC wykorzystywane są do utrzymania odpowiedniej temperatury w zbiornikach.

 • pojemnik-antybakteryjny
  06-06-2022

  Pojemniki antybakteryjne

  Nowość w PALETEO - pojemniki antybakteryjne.